Hakkımızda

Hüner Cam A.Ş. 50 yıldan bu yana züccaciye sektörünün öncü kuruluşlarından biridir.Anadolu Cam San. A.Ş.´nin Genel Distribütörlüğünü yapmakta olup her türlü cam gıda ambalajında çözüm ortaklığı yapmaktayız,Her geçen gün kendini yenileyen, globalleşen dünyada Avrupa standartlarında hizmet veren, Hüner Cam adıyla markalaşmış bir aile şirketidir.

50 yıldan beri yatırımlarımızı kendi memleketimiz olan Gaziantep´e yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Bu  amaçla  Hüner grup olarak 2013 yılında   2.Organize sanayi Bölgesi Gaziantep te 12.000 m2 lik bağ imsiz alanda kurulan HUNER NANO TEKSTIL çekim , baskı, dilimleme ve laminasyon, gibi zor üretim teknolojisi çözümlerinin tamamını kendi bünyesinde sağlayarak  bebek bezi  ve yetişkin bezi üreticilerine  yönelik  “Tekstil backsheet” üretim alanında yatırım kararı almış ve kısa surede  uzmanlaşmıştır 

Dünya çapındaki  hizmet aği , kısa terminleri,  depolama imkanlari ,kişiye özel üretimleri ve tek fabrikada entegrasyonuyla HUNER NANO TEKSTIL müşterilerine türlü avantajlar sunmaktadır.